por.Jaroslav Gargula

Memoriál por.Jaroslava Garguly I.

Memoriál por.Jaroslava Garguly II.

Memoriál por.Jaroslava Garguly III.

Memoriál por.Jaroslava Garguly IV.

Memoriál por.Jaroslava Garguly IX.

9.ročník Memoriálu por.Jaroslava Garguly Dne 29. 6. 2013 proběhl již devátý ročník naší akce, kterou pořádáme k uctění památky tragicky zesnulého člena SDH por. Jaroslava Garguly. Tato sportovně-kulturní akce je důležitá pro naše členy SDH i obyvatele Moutnic a blízkého okolí, protože je zde dobrý důvod pro setkávání se lidí stejného zaměření a koníčků, zejména …

Memoriál por.Jaroslava Garguly V.

Memoriál por.Jaroslava Garguly VI.

Memoriál por.Jaroslava Garguly VII.

Memoriál por.Jaroslava Garguly VIII.

btyOpět po roce patřil poslední víkend v naší obci hasičům, kteří pořádali XIII. ročník Memoriálu o putovní pohár por. Jaroslava Garguly. Důkladné přípravy proběhly již v pátek a v sobotu dopoledne vypuklo hasičské závodění. V 10 hodin již tradičně zahájil slavnostní nástup starosta sboru a poté jsme se přesunuli k hrobu Jaroslava Garguly, abychom uctili jeho památku. Mezitím se …

Memoriál por.Jaroslava Garguly X.

 X. ročník memoriálu por. Jaroslava Garguly Již tradičně každý rok patří poslední červnový víkend v naší obci hasičům, nebylo tomu letos jinak. 28. června 2014 se uskutečnil ve spolupráci s obecním úřadem v Moutnicích X. ročník memoriálu por. Jaroslava Garguly. Byl to mezník v těchto závodech nejen proto, že tento ročník byl jubilejní desátý, ale …

Memoriál por.Jaroslava Garguly XI.

XI. ročník Memoriálu o putovní pohár por. Jaroslava Garguly Rok se s rokem sešel, máme opět konec června a pro náš sbor nastává každoroční příjemná povinnost s přípravou hasičských závodů o putovní pohár por. Jaroslava Garguly. V letošním roce v sobotu 27. 6. 2015 proběhl již 11. ročník této soutěže, ale zároveň byl tento ročník …

Memoriál por.Jaroslava Garguly XII.

Memoriál por. Jaroslava Garguly Tak jako každý rok se i letos konal v naší obci na fotbalovém hřišti Memoriál por. Jaroslava Garguly. Při chystání soutěže pro dospělé to vypadalo, že všichni vykročili z postele tou správnou nohou, vzduch byl nasycen veselím, dobrou náladou a očekáváním, jak to celé dnes dopadne. I počasí nám přálo. Slunce hřálo do …

Jarkův stručný životopis

Jaroslav se narodil manželům Josefu a Marii Gargulovým 10. června 1973. Byl nejstarší z pěti sourozenců – Jana, Marta, Josef a Tomáš. Rostl a sílil v krásného a mladého chlapce. Po ukončení základní školy v Moutnicích a následně potom v Těšanech se vyučil jako nástrojář pro brněnskou firmu Šmeralovy závody. Při zaměstnání si udělal dvouletou …

Napsat komentář