Požár trávy Nesvačilka

Lokace: Nesvačilka
Dne 19.7. v čase 12:46 byl naší jednotce vyhlášen poplach,kde se má jednat o požár trávy a rozhořívajícího se láno obilí u obce Nesvačilka směrem na Moutnice
Obě zásahová vozidla vyrazila po velmi krátké době na místo události kam se také naše jednotka dostavila jako první.Bylo zjištěno, že kolem projíždějící cyklista zpozoroval začínajicípožár,který ihned začal vlastními silami likvidovat a pro jistotu zavolal hasiče. Při našem příjezdu by již požár o velikosti přibližně 1×5 metrů lokalizován. Provedli jsme proto preventivní prolití požářiště a čekali na profesionální jednotku ze Židlochovic.
Po jejím příjezdu a seznamení jejího velitele bylo rozhodnuto o ukončení zásahu a odjezdu zpět na svoje základny. Návrat 13:15. Zasahující jednotky JSDH Moutnice,JSDH Nesvačilka a PS Židlochovice