DN 1OA Moutnice

V sobotu 17.12. okolo 15:15 se v Moutnicích stala dopravní nehoda, 1 OA. Vozidlo jednoucí po hlavní komunikaci směrem od Brna, se čelně střetlo s autobusou zastávkou – v Rozaříně. Osobní automobil i zastávka byly težce poškozeny. Jelikož nebyly patrny známky po požáru nebo po zranění, byla na místo události vyslána pouze jednotka HZS ze Židlochovic a policie ČR. Naše jednotka se zásahu nezúčastnila ani po žádosti starosty obce na KOPIS. Policie zadokumentovala událost a hasiči vyprostili OA ze zastavky a zasypali sorbentem vyteklý olej a učinili na vozidle PPO (protopožární opatření). Na místo události se dostavil i Statosta obce Moutnice. Po konzultaci bylo doporučeno zastávku zabezpečit proti pohybu, a tak byla hydraulickými nůžkami rozstřižena.

image-11-300x198 image-21-300x198 image-3-300x198 image1-300x198