Dětský den za hasičkou

V neděli 1. Června 2014 se konal již tradičně dětský den. Letošní rok se nesl v tématu „ Putování po zeměkouli“. Děti, které se registrovaly, dostaly cestovní průkaz a na každém soutěžním stanovišti, které představovalo vždy nějakou zemi, splnily daný úkol, který byl typický pro tuto zemi.

Po splnění daných úkolů čekala na děti jako každý rok různá překvapení, plno dárečků a dobrot. V letošní rok byl pro nás rekordní. Rekordní v tom že se zúčastnilo tohoto dětského dne přes 120 dětí jak místních, tak i přespolních.

Při krácení čekacího času na konečné vyhlášení mohly děti využít skákací hrad, malování na obličej, vození se v novém hasičském voze a přijel se za námi podívat a rozesmát nás klaun Roman. Samozřejmostí jako každý rok bylo vyhlášení nejmladšího účastníka tohoto dětského dne v kategorii kluci – Adam Flodr a v kategorii holky – ………………. .  Touto cestou bych chtěla poděkovat všem kdo podporují tuto akci různými materiálními potřebami, které jsou použité k dobrému a zdárnému zajištění našeho dětského dne , VELIKÉ DÍKY J.

 

Více informací o této akci naleznete na : http://bony-s.rajce.idnes.cz/Detsky_den_2014/

lkjhgfd