Preventivně bezpečnostní akce „Světluška“

Dne 30. 10. 2014 v 17.00 hod proběhla preventivně bezpečnostní akce pod názvem „Světluška“ v naší obci. Byla určena pro děti mateřské a základní školy, ale nejen pro ně. Při této večerní akci  mohli všichni přítomní vidět, jak je důležité používat reflexní doplňky jak u chodců tak i cyklistů. Po nasvícení byl viděn zásadní  rozdíl u těch, kteří žádné bezpečnostní prvky nepoužili a těch kteří použili doporučené reflexní prvky. Na místě byl přítomen koordinátor BESIPu pan Ing. Pavel Čížek, který rozdával různý reflexní materiál a děti si jej ihned v praxi vyzkoušely. Na průběh akce dohlíželi policisté odboru služby dopravní policie společně s nprap. Milanem Gruškou a pprap. Alenou Peterkovou z oboru prevence Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje. Na závěr  byly děti prověřeny malým testem a následně také odměněny. Akce se zúčastnilo skoro třicet dětí.

Více fotofrafii z této akce naleznete na :  http://bony-s.rajce.idnes.cz/Svetluska_Moutnice/

eqw fsvdqqw qewqe rere wsrtgfcvhjb