Požár uskladněného dřeva

19:05 výjezd do obce Těšany k požáru uskladněného dřeva.
Výjezd CAS 32 v čase 19:09 s osádkou: velitel – Oprchal P., strojník – Kohoutek P. a Dohnálek M.
Výjezd DA v čase 19:10 s osádkou: velitel – Dohnálek L., strojník – Urban S., Žáček L., Kusý D., Picek R., a Husák V.
Záloha na stanici: Novotný P. + P. a Husák P.
Po příjezdu na místo zjištěn požár hromady dřeva, který byl zapříčiněn odlétávající jiskrami od elektrické brusky majitelem při práci na zahradě. Na místě zasahovala JSDH Těšany za pomocí C proudu. Naše jednotka započala ve spoluprací s domácí jednotkou s rozebíráním hromady dřeva a dohašováním. Po příjezdu PS Židlochovice došlo ke kontrole požářiště a jednotky byly odveleny zpět na svoje základny.
7Návrat: 19:45.
Zasahující jednotky JSDH Těšany, JSDH Moutnice, PS Židlochovice.