Požár dopravního prostředku za obcí Šitbořice směrem na Diváky

Dne 18.8. v 7:11 byl ohlášen požár dopravního prostředku za obcí Šitbořice směrem na Diváky asi 1 km za obcí.

CAS vyjíždí v čase 7:16 s osádkou: velitel – Husák V., strojník – Oprchal P. a Picek R.

DA v čase 7:18 s osádkou: velitel – Vaculík M., strojník – Dohnálek J. a Dohnálek V.

Požár jsme tentokrát hledali delší dobu než je zvykem. Protože se následně ukázalo, že se místo zásahu nachází téměř až u obce Martinice. Při dojezdu na místo se zde nacházeli ostatní jednotky z prvního stupně požárního poplachu a měli požár lokalizovaný. Jednalo se o dým v kabině nákladního automobilu. Nahlásili jsme se veliteli zásahu a ten nám povolil okamžitý odjezd na základnu.

Zasahující jednotky: JSDH Šitbořice, JSDH Klobouky u Brna, PS Hustopeče a JSDH Moutnice