Odstranění zlomeného stromu

2.12. byl v čase 8:35 vyhlášen poplach k odstranění zlomeného stromu na silnici po cestě z obce Moutnice směrem na Jalovisko.

CAS vyjela v čase 9:41 s osádkou: velitel – Dohnálek J., strojník – Kohoutek P. a Husák V.

DA v čase 9:45 s osádkou: velitel – Novotný P., strojník – Husák P., Dohnálek L.+V. a Vaculík M.

Jednotka se dostavila na místo, kde byla nalezena silná větev, která bylo ručně odstraněna ze silnice. Poté jednotka projela celou cestu až do Jaloviska, zkontrolovala ji a odstranila ještě další větev částečně zasahující do vozovky.

Dále se jednotka přemístila k místní poště, kde na žádost starosty obce provedla za pomocí nastavovacího žebříku a MŘP odstranění další nalomené větve nad silnicí. Poté jednotka odstranila ještě několik dalších větví zlomených na stromech v této ulici na požádání občanů.

Návrat zpět na základnu: 10.00