Tradiční slet čarodějnic za hasičkou 30. 4. 2017

Tak jako každý rok i tento se 30. dubna slétly malé i velké čarodějnice na tradiční slet čarodějnic za hasičkou. V této tradici budeme pokračovat i nadále, proto bychom měli zvážit, zda nezřídíme i kategorii malých čarodějů. No, přece jen zůstaneme u těch čarodějnic.

Letos se čarodějnice opět slétly za hasičkou, kde měly připravené pěkné zázemí pod odborným vedením moutnických hasičů. Každá čarodějnice, jak malá, tak i velká, se společně s čaroději po bezpečném přistání zaevidovali, aby mohli plnit různé čarodějnické úkoly, které byly náležitě ohodnoceny. Samozřejmostí se již stala i pěkná výzdoba vedená v duchu čarodějnickém – krásné malované obrázky a čarodějnice, kterou nám vyrobily děti z místní Základní školy.  Zhlédli jsme módní přehlídku toho, co se dnes v čarodějnickém světě nosí. Jakmile se setmělo, přišel zlatý hřeb večera v podání skupiny IN FLAMENUS a jejich plamenné show Souznění ohně. Na závěr proběhlo vyhodnocení nejkrásnější čarodějnice jak v kategorii malých čarodějek, tak i v kategorii velkých čarodějek pro letošní rok 2017. Celé odpoledne a večer se o nás staral úžasný hasičský výčep a bufet, kde se to hemžilo samými dobrotami a my mohli rejdit do pozdních nočních hodin.

Za SDH Moutnice – Flodrová Jitka

Fotografie z této akce naleznete ve fotogalerii:

http://bony-s.rajce.idnes.cz/Paleni_carodejnic_2017/