Požární ochrana očima dětí

 Požární ochrana očima dětí 2015

 Po krátké pauze se v letošním roce zúčastnily děti naší základní školy výtvarné soutěže PO očima dětí. Soutěžily nejen děti ze základní školy, ale také děti z kroužku pí Buchtové a samozřejmě i malí hasiči. Z mnoha krásných obrázků bylo vybráno 12 prací, které reprezentovaly naši obec v okresním kole Brno – venkov.  Po ukončení okresního kola této výtvarné soutěže postoupily do krajského kola práce našich dětí v těchto kategoriích:

  • ZŠ 2: žáci 3 – 5. ročníku: 2. místo Anna Holečková, ZŠ Moutnice
  • ZŠ 4: žáci 8 – 9. ročníků: 1. místo Svatava Čermáková, SDH Moutnice
  • K 1: studenti gymnázií:    1. místo Monika Kopečková, SDH Moutnice
  • 2.místo Eliška Čermáková, SDH Moutnice

Velká gratulace našim soutěžícím a soutěžícím k postupu do vyššího kola přejeme mnoho dalších úspěchů. Poděkování patří i paní ředitelce a paním učitelkám za ochotu a vstřícnou spolupráci nejen v této soutěži, ale i na dalších akcích, např. zhotovení čarodějnice na pálení čarodějnic a krásnou výzdobu, která nám zpříjemnila toto posezení.

V první polovině května nám proběhlo vyhodnocení krajského kola PO očima dětí 2015, kde jsme měli naše favoritky. Štěstí se na ně smálo nejvíce, jak mohlo, a ze čtyř soutěžících se podařilo probojovat do republikové soutěže Monice Kopečkové a Elišce Čermákové. Velká gratulace a nepřejeme si nic lepšího než pěkné umístění v republikové soutěži.

K1 Monika Kopečková

Obrázek od Moniky Kopečkové

K1 Eliška Čermáková

Obrázek od Elišky Čermákové

ZŠ2 Anna Holečková

Obrázek od Aničky Holečkové

ZŠ4 Svaťa Čermáková

Obrázek od Svaťky Čermákové

Holky děkujeme Vám moc a držíme palce v dalších kolech 🙂