Požár DA Moutnice

Lokace: Moutnice
V pondělí 7.10. v 18:01 vyhlášen poplach- Požár dopravního prostředku na naftu na dvoře domu č.p. 195 v Moutnicích.
18:05 výjezd CAS32 (Kohoutek Petr, Oprchal Petr a Husák Václav) 18:10 výjezd DA Avia (Husák Petr, Novotný Pavel, Novotný Petr, Husák Vít, Dostál Zdeněk, Hemala Stanislav a Picek Roman)
Před příjezdem hasil auto majitel pomocí dvou přenosných hasících práškových přístrojů a vodyPo příjezdu na místo a provedeném průzkumu byl nalezen již z velké části uhašený osobní automobil,který hořel v motorovém prostoru. Byl nasazen D proud na dohašení a ochlazování.18:12 byl požár lokalizován a 18:27 likvidován. Na místo se dostavila jednotka PS Židlochovice,která si přebrala velení a dále JSDH Žatčany. Po nezbytně nutnou dobu naše jednotka prováděla kyvadlové řízení dopravy na přilehlé komunikaci. Dále se dostavil vyšetřovatel požárů HZS JmK a Policie ČR.
Zasahující jednotky: JSDH Moutnice, PS Židlochovice a JSDH Žatčany. Návrat na základnu 18:50