por.Jaroslav Gargula

Memoriál por.Jaroslava Garguly I.

Zobrazit stránku »

Memoriál por.Jaroslava Garguly II.

Zobrazit stránku »

Memoriál por.Jaroslava Garguly III.

Zobrazit stránku »

Memoriál por.Jaroslava Garguly IV.

Zobrazit stránku »

Memoriál por.Jaroslava Garguly IX.

9.ročník Memoriálu por.Jaroslava Garguly Dne 29. 6. 2013 proběhl již devátý ročník naší akce, kterou pořádáme k uctění památky tragicky zesnulého člena SDH por. Jaroslava Garguly. Tato sportovně-kulturní akce je důležitá pro naše členy SDH i obyvatele Moutnic a blízkého okolí, protože je zde dobrý důvod pro setkávání se lidí stejného zaměření a koníčků, zejména …

Zobrazit stránku »

Memoriál por.Jaroslava Garguly V.

Zobrazit stránku »

Memoriál por.Jaroslava Garguly VI.

Zobrazit stránku »

Memoriál por.Jaroslava Garguly VII.

Zobrazit stránku »

Memoriál por.Jaroslava Garguly VIII.

btyOpět po roce patřil poslední víkend v naší obci hasičům, kteří pořádali XIII. ročník Memoriálu o putovní pohár por. Jaroslava Garguly. Důkladné přípravy proběhly již v pátek a v sobotu dopoledne vypuklo hasičské závodění. V 10 hodin již tradičně zahájil slavnostní nástup starosta sboru a poté jsme se přesunuli k hrobu Jaroslava Garguly, abychom uctili jeho památku. Mezitím se …

Zobrazit stránku »

Memoriál por.Jaroslava Garguly X.

 X. ročník memoriálu por. Jaroslava Garguly Již tradičně každý rok patří poslední červnový víkend v naší obci hasičům, nebylo tomu letos jinak. 28. června 2014 se uskutečnil ve spolupráci s obecním úřadem v Moutnicích X. ročník memoriálu por. Jaroslava Garguly. Byl to mezník v těchto závodech nejen proto, že tento ročník byl jubilejní desátý, ale …

Zobrazit stránku »

Memoriál por.Jaroslava Garguly XI.

XI. ročník Memoriálu o putovní pohár por. Jaroslava Garguly Rok se s rokem sešel, máme opět konec června a pro náš sbor nastává každoroční příjemná povinnost s přípravou hasičských závodů o putovní pohár por. Jaroslava Garguly. V letošním roce v sobotu 27. 6. 2015 proběhl již 11. ročník této soutěže, ale zároveň byl tento ročník …

Zobrazit stránku »

Memoriál por.Jaroslava Garguly XII.

Memoriál por. Jaroslava Garguly Tak jako každý rok se i letos konal v naší obci na fotbalovém hřišti Memoriál por. Jaroslava Garguly. Při chystání soutěže pro dospělé to vypadalo, že všichni vykročili z postele tou správnou nohou, vzduch byl nasycen veselím, dobrou náladou a očekáváním, jak to celé dnes dopadne. I počasí nám přálo. Slunce hřálo do …

Zobrazit stránku »

Jarkův stručný životopis

Jaroslav se narodil manželům Josefu a Marii Gargulovým 10. června 1973. Byl nejstarší z pěti sourozenců – Jana, Marta, Josef a Tomáš. Rostl a sílil v krásného a mladého chlapce. Po ukončení základní školy v Moutnicích a následně potom v Těšanech se vyučil jako nástrojář pro brněnskou firmu Šmeralovy závody. Při zaměstnání si udělal dvouletou …

Zobrazit stránku »

Napsat komentář